Loučení s předškoláky

Dne 26. června se konalo v naší školce Loučení s předškoláky.

Naši předškoláci byli dnes pasováni a oficiálně se tak stali školáky a jsou připraveni jít po prázdninách do školy. Kromě předávání dárků od paní starostky v podobě pastelek, plastelíny a dalších školních potřeb, dětem také pogratulovala a popřála jim do jejich nadcházejících školních let, jen to nejlepší a mnoho úspěchů. V průběhu samotného pasování, také všechny pedagožky a pracovnici, každému s dětí předali Pamětní listy se jmény dětí, každý předškolák dostal své 1. vysvědčení v životě za své nabité schopnosti a dovednosti ve školce, dostali také knihu s osobním věnováním uvnitř od paní učitelek a také pracovní sešit, který děti budou postupně vypracovávat podle svých nabitých schopností. V závěru pasování se všechny děti i s dary a paními učitelkami vyfotily na památku. S paní starostkou si všichni připili jahodovým šampáněm. Také dětem v tento slavnostní den napekla paní učitelka Anežka zdravé dobroty v podobě čokoládovo-cuketových muffinů a také špenátové s krémem a jahodou nahoře. Všechny děti se oblizovaly až za ušima, jak to bylo dobré. Na závěr se všichni předškoláci společně s paními učitelkami vyfotili, rozloučili se s paní starostkou a společně si prohlídli všechny dárečky, které dostali na památku.

Nikola Vamvakašová