Besídka ve školce ke Dni matek

Besídka ve školce ke Dni matek

Vytvořeno: -

V úterý 14. 5. proběhla v naší školce besídka ke Dni matek.

Po dlouhém a náročném nácviku, jak pro nás učitelky, tak pro děti, se konala naše besídka. Děti nejen, že se pilně naučily větší množství písniček a básniček, ale také se jim velmi povedl taneček TRPASLÍCI. Za dlouhé a náročné cvičení, jsme dětem ve školce připravili drobné mlsání v podobě ovoce na špízu. Pro své maminky, babičky i tetičky si vyrobily srdíčková přáníčka od srdce a vytvořily si originální kytičku s fotkou. Jako poděkování svým maminkám, že jsou s nimi tak trpělivé a na památku, si každé z dětí vyrobilo dvě mydélka libovolné barvy, tvaru i dekorací. Děti výroba mýdel velmi bavila. Děkujeme všem maminkám, tatínkům, babičkám a tetičkám za účast.

Obrovské poděkování patří Anežce Schmidlové za ušití a návrhy čepiček a opasků pro naše malé trpaslíky, kteří své čepičky nosily s radostí! Děkujeme, Anežko!