Pozvánka na třídní schůzky

Vytvořeno: -

Vážení rodiče,

rád bych Vás pozval do školy na třídní schůzky.  Paní učitelky Vám chtějí předat spoustu informací o tom, jak se dětem ve škole daří a také o akcích, které máme před sebou.  Bude dostatek prostoru na Vaše dotazy a připomínky. Rád bych se chtěl osobně zúčastnit schůzek v každé třídě a tak jsme je rozdělili do tří dnů.

  1. a 5. třída: čtvrtek 17.3 v 16:00                2.stupeň: pondělí 21. 3. v 16:00                                  1.-3. třída: úterý 22.3 v 16:00

Po skončení společné části můžete využít individuálních konzultací.  U schůzky II. stupně Vám budou k dispozici všichni vyučující.  Další individuální schůzky (žák – rodič – učitel) budou ještě v květnu, popřípadě se můžete s konkrétním vyučujícím domluvit i na jiný termín.

Těšíme se na Vás!                                                         Mgr. Pavel Knébl